Menu
EUR
DEDICATED sweater FANTASY FLOWERS van biologisch katoen
€99,95 Incl. btw
Toevoegen aan winkelwagen
DEDICATED sweater FANTASY FLOWERS van biologisch katoen
Dedicated
(0)

DEDICATED sweater FANTASY FLOWERS van biologisch katoen

€99,95 Incl. btw

DEDICATED sweater FANTASY FLOWERS van biologisch katoen
- 100% biologisch katoen (GOTS)
- heeft een wijdere fit (kies de kleinere maat bij twijfel)
- suuuper leuke print (hebben we ook als t-shirt)
- boordjes zijn wit
- perfecte dikte voor lente - z Lees meer.

  • Gratis verzending vanaf €75 (BE en DE vanaf €100)
  • Supersnelle verzending!
  • Persoonlijke klantenservice!
  • Eigen voorraad!

Productomschrijving

DEDICATED dames sweater FANTASY FLOWERS – een fleurig feestje van biologisch katoen

Oeh, dit is zo'n trui waar je instant vrolijk van wordt! De FANTASY FLOWERS sweater van DEDICATED is er eentje met een echte feelgood vibe. De waterverf-achtige bloemenprint spat er vanaf en geeft een artistieke, vrouwelijke look. En wat 'm extra leuk maakt? Die frisse witte boordjes zorgen voor een sportieve twist.

De fit is iets ruimer, dus als je twijfelt tussen twee maten: kies vooral de kleinere. De stof is lekker soepel en heeft precies die fijne dikte voor de lente en zomerdagen waarop je een trui wél nodig hebt, maar niet wilt puffen. Denk: chillen op een terrasje, een avondwandeling aan het strand of fietsen door de stad.

Je kunt ‘m heel casual dragen op een jeans of short, maar hij combineert ook prachtig met een luchtige rok of over een zomers jurkje. En weet je wat? We hebben deze geweldige print ook als T-shirt—dus als je net zo verliefd bent als wij, kun je lekker combineren.

Materiaal & duurzaamheid
De trui is gemaakt van 100% biologisch katoen (GOTS-gecertificeerd). Dat betekent: beter voor je huid, beter voor de mensen die het maken én beter voor de planeet. En ja, dat voelt gewoon extra goed.

Wasadvies
Om de mooie kleuren van de print helder te houden, adviseren we je om deze trui binnenstebuiten te wassen op maximaal 30 graden. Gebruik géén wasverzachter en wees zuinig met wasmiddel. Te veel wasmiddel of wasverzachter maakt de print namelijk dof—zonde! Laat de droger lekker uit, want daar wordt je trui niet blij van. Hang ‘m liever uit op een hanger of droogrek.

Persoonlijk advies & een warm welkom in onze winkel!
Twijfel je over een maat? Of wil je gewoon even zeker weten dat je de juiste keuze maakt? Wij staan voor je klaar! Onze blijmakers helpen je met alle liefde verder—of het nu gaat om een pasvorm, materiaal of gewoon wat stijladvies. Wil je graag dat we iets voor je nameten? Doen we gewoon!
Bel ons tijdens openingstijden op 010-7954177
Mailen kan ook via [email protected]

Duurzaam winkelen in Rotterdam
Wist je dat we een prachtige winkel hebben in het Oude Noorden van Rotterdam? Hier kun je de hele collectie zien, voelen en passen. We helpen je graag met persoonlijk advies én natuurlijk een gezellige sfeer. Het is helaas niet mogelijk om telefonisch te bestellen, dat kan via onze webshop. De winkel en webshop hebben dezelfde voorraad. Zie je iets leuks in de webshop maar wil je eerst passen? Dan kan je het ook bestellen en aangeven dat je het komt ophalen in de winkel. Je krijgt dan een mailtje als het voor je klaar ligt.
Zwaanshals 376, Rotterdam
Geopend van dinsdag t/m zaterdag, 10:00 – 17:30
Kom langs, stel je vragen of struin lekker rond—je bent meer dan welkom!

Specificaties

Hoe was ik pure katoen?
Katoen kun je wassen op max. 40 graden. Vermijd wasverzachters en veel wasmiddel. Deze zorgen dat katoen vaal en lelijk wordt. Geen drogers en meteen uithangen na het wassen.

Reviews

0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Heb je nog meer vragen over dit product?
Of heb je meer hulp nodig? Neem dan contact met ons op! Je kunt ons mailen op [email protected] of tijdens openingstijden bellen naar 010- 7954177
Heb je nog meer vragen over dit product?
Of heb je meer hulp nodig? Neem dan contact met ons op! Je kunt ons mailen op [email protected] of tijdens openingstijden bellen naar 010- 7954177

Recent bekeken

Specificaties

Hoe was ik pure katoen?
Katoen kun je wassen op max. 40 graden. Vermijd wasverzachters en veel wasmiddel. Deze zorgen dat katoen vaal en lelijk wordt. Geen drogers en meteen uithangen na het wassen.
0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Kies uw taal
Kies uw valuta

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal incl. btw
€0,00
Bestel nog voor €75,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Beoordeel Dedicated DEDICATED sweater FANTASY FLOWERS van biologisch katoen

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »